Susitikimas su The Young Americans

IMG 1338Birželio 6 d. „The Young Americans“ (51 asm. grupė) atvyko į Lukšių Vinco Grybo gimnaziją.  7-8 dienomis startavo  projektas ”Jaunieji amerikiečiai ir vėl Lukšiuose“, o 9 d.-  baigiamasis koncertas Šakių rajono savivaldybės Jaunimo kūrybos ir sporto centre.  Projekte dalyvo  Šakių rajono savivaldybės  bei kitų Marijampolės regiono gimnazijų ir mokyklų jaunimas. Mūsų mokyklos mokiniai taip pat aktyviai dalyvavo renginyje.

Jei, kam dar neteko girdėti apie „Jaunuosius amerikiečius“, visą informaciją apie juos galite rasti svetainėse: www.youngamericans.org (anglų k.) bei  www.youngamericans.eu (vokiečių k.).

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Susitikimas su The Young Americans.