Rugsėjo pirmoji

DSC08140Šiais metais Rugsėjo 1-osios skambutis į mokyklą sukvietė neįprastą daugeliui savaitės dieną - šeštadienį. Tačiau tai nesutrukdė ankstyvą rytą, po Šv.Mišių Paežerėlių bažnyčioje, į kultūros centro salę susirinkti visą mokyklos bendruomenę. Kriūkų vidurinės mokyklos mokytojų, mokinių ir jų tėvelių pasveikinti atvyko ir garbūs svečiai: Seimo narys Mindaugas Bastys, rajono savivaldybės vicemerė Rima Rauktienė, seniūnijos seniūno sekretorė Anelė Mockaitienė. Šventė, skelbianti mokslo metų pradžią, džiugi - vyriausieji, dvyliktokai, atveda mažuosius pirmokėlius, mokytojai apdovanojami gėlėmis, džiaugiamasi tai pedagogais, kurie mokykloje skaičiuoja jubiliejinius darbo metus. Tačiau šie metai ir kitokie - tai paskutinė abiturientų laida, paskutinis rugsėjis ir šios mokyklos dešimtokams. Nors metai paskutiniai, tačiau be galo svarbūs - laukia patikrinimai, egzaminai ir kitokie išbandymai. Tą priminė ir į šventę užsukusi „Mokslų žiurkė“, kuri prisaikdino dvyliktokus, apdovanojo mokyklos direktorę Liliją  Liutvinienę bei klasių vadovus.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Rugsėjo pirmoji.