Konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“

Vasario 25 dieną Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko konkursas  „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“. Į šią mokslo šventę rinkosi mokiniai, norintys parodyti savo ir pamatyti kitų tiriamuosius, eksperimentinius, taikomuosius bei kūrybinius darbus, ateities vizijų aprašymus, pačių pagamintus maketus ar prietaisus.

Mūsų mokyklą atstovavo Andrėja Drigotaitė, kuri pristatė tiriamąjį darbą „Oras, kuriuo kvėpuojame“. Atliko oro užterštumo tyrimą klevo lapo juodulių testu. Apskaičiavo lapų dėmėtumo rodiklį (LDR), kuris parodė, kad sieros dioksido koncentracija ore neviršija leistinų normų.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.