Knygų pasaulyje

Spalio 19 d. antrokai su mokytoja Daiva lietuvių kalbos pamoką vedė seniūnijos bibliotekoje. Pamokos tema „Knygų sandara ir įvairovė“. Bibliotekininkė Reda priminė kultūringo elgesio su knyga taisykles, papasakojo apie knygų įvairovę, supažindino su knygų skaitytojo taisyklėmis. Mokiniai turėjo galimybę pavartyti pačias originaliausias bibliotekos knygas. Bibliotekininkė perskaitė mokiniams Džiani Rodari knygą „Čipolino nuotykiai“. Bibliotekos šeimininkė supažindino mokinius su kitomis teikiamomis bibliotekos paslaugomis. Pamoka kitoje erdvėje mokiniams suteikė ne tik naujų žinių, bet ir gerų emocijų. Visi mokiniai buvo apdovanoti knygų skirtukais. Bibliotekininkė pakvietė mokinius vasarą dalyvauti knygų skaitymo konkurse.

Dėkojame bibliotekininkei už šiltą priėmimą.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Knygų pasaulyje.