„Uždekime Kalėdų žvakelę“

Gruodžio 21 d. vyko 5-8 klasių mokinių adventinė popietė „Uždekim Kalėdų žvakę“. Renginį pradėjo aštuntokai su klasės vadove Daiva Jėčiene žvakių uždegimo ir dovanų atnešimo kompozicija. Visus pasveikino mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė. 6 -7 klasių mokiniai su klasės vadove Vida Masteikiene pristatė Kūčių vakarienės tradicijas ir patiekalus. Visus vaišino kisieliumi, kūčiukais ir obuoliais. Penktokai papasakojo apie Kalėdų nakties burtus, būrė su šienu, pupomis ir vašku. Aštuntokai visus mokė B. Brazdžionio maldos „Garbė Tau, Viešpatie“. Renginio metu skambėjo dainos ir giesmės, atliekamos dainorėlių, vadovaujamų mokytojos Ritos Čebanauskienės. Visi smagiai kartu dainavo ir žaidė žaidimą - ratelį.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - „Uždekime Kalėdų žvakelę“.