Rajono JMB būrelių sąskrydis

Spalio 9d. JMB būrelio „Giliukai" nariai su vadove mokytoja Daiva Jėčiene dalyvavo rajono JMB būrelių sąskrydyje, kuris vyko Lekėčių girininkijoje. Sąskrydžio dalyvius pasveikino Šakių miško urėdijos urėdo pavaduotojas R. Kupstaitis. Mokiniai apsilankė miškininkų muziejuje, kur pamatė įvairių gyvūnų iškamšų, miškininkų darbo įrankių ir kitokių eksponatų. Vėliau visi vyko į Novaraisčio draustinį. Ten apžiūrėjo aukštapelkės vaizdą iš apžvalgos bokšto, susipažino su kraštovaizdžio ypatumais, sužinojo, kokią įtaką daro žmogus savo ūkine veikla. Gaila, kad neteko pamatyti pilkųjų gervių. Pasidžiaugę Novaraisčiu, grįžome į girininkiją. Ten kiekvienos mokyklos miško bičiuliai pasodino po medelį. Mes pasodinome eglutę. Sąskrydį baigė bendros vaišės prie didelio stalo kieme. Laikas prabėgo greitai ir įdomiai. Grįždami apsilankėme prie Lekėčių šaltinio.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Rajono JMB būrelių sąskrydis.