Skaitovų konkursas „Poezija užsienio kalbomis“

Vasario 10 d. Kriūkų mokykloje vyko skaitovų konkursas „Poezija užsienio kalbomis“. Konkurso tikslas – ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, susidomėjimą poezija, lavinti sceninės kalbos įgūdžius. Į konkursą susirinko nemenkas būrys meninio žodžio mylėtojų. Dalyvius kompetetingai vertino komisijos nariai – mokytojos A. Kuginienė, D. Venienė, V. Masteikienė.  Jaukią ir šiltą renginio atmosferą kūrė moksleivių dainos. Renginio svečiai buvo sužavėti skaitoma poezija bei aplodismentais palaikė jaunuosius skaitovus. Konkurso rengėjai dėkoja visiems renginio dalyviams ir linki jauniesiems skaitovams kūrybos džiaugsmo ir sėkmės konkursuose.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Skaitovų konkursas „Poezija užsienio kalbomis“.