Mini šimtadienis „Yra kaip yra“

Vasario 28 - osios dienos popietę mokykloje klegėjo „mini" šimtadienis. „Yra kaip yra" tai šimtadienio tema. Šventės organizatoriai dešimtokai - tai pirmoji Kriūkų mokyklos laida. Į šventę buvo pakviesti 8 - 9 klasių mokiniai, mokytojai. Dešimtokai prašė ir atsiprašė, dainavo ir deklamavo, šoko. Rimtų išbandymų ir užduočių sulaukė devintokai, nes jie pagrindiniai paveldėtojai. Po to jiems buvo įteiktas Testamantas.

Dešimtokus sveikino pirmoji mokytoja Z. Bastienė, mokyklos direktorė L. Liutvinienė, devintokai įteikė kalendorių bei metų talismaną Pasagą. O aštuntokai  lauknešėlį ir pagal K. Donelaičio „Metus" „dešimtokus apdainavo". Auklėtoja R. Puidokaitytė pasidžiaugė auklėtiniais ir pasakė, kad „Viską, ką turi laimingiausieji, turi ir tu" (J. Laucius). Šventą vainikavo fejerverkais trykštantis tortas. Paskutinis akordas šokiai.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Mini šimtadienis „Yra kaip yra“.