Nepriklausomybės atkūrimo diena

106 4882Kovo 10d. mokykloje vyko renginiai, skirti valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dienai. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Ką aš žinau apie Lietuvą“. Visi mokinukai pasiskirstė į mišrias keturias komandas. Mokiniams buvo pateikti įvairūs klausimai apie Lietuvos istoriją, žymias asmenybes, simbolius, gamtą, prezidentus, augalus ir pan. Kiekviena klasė buvo išmokusi dainų ir eilėraščių apie savo kraštą. Kiekviena komanda atliko kūrybinę užduotį. Jos tikslas-iš trijų spalvų-geltonos, žalios, raudonos sukurti paveikslą ir sugalvoti jam pavadinimą. Visų darbeliai buvo labai meniški ir gražūs. Šioje pamokoje daug kartų skambėjo žodis – Lietuva, Gimtinė, Tėviškė, Mano kraštas. Viktorinos tikslas ne tik pasitikrinti žinias apie Lietuvą, bet ir pabūti visiems kartu šia gražia proga. Šventės pabaigoje suplevėsavo pačių vaikų padarytos vėliavėlės, kurios simbolizavo meilę savo kraštui. Buvo apdovanotos visos komandos. Mokytojas nustebino puikios mokinių žinios, gebėjimas draugiškai žaisti, o svarbiausia – tokiomis progomis būti visiems kartu.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Nepriklausomybės atkūrimo diena.