Paskutinis skambutis dešimtokams ir mokslo metų pabaigos šventė

Birželio 6 d. vyko paskutinis skambutis dešimtokams ir mokslo metų pabaigos šventė. Rytas prasidėjo šventiniu šurmuliu-dešimtokų sutikimu. Tai jau III dešimtokų laida, kuri palieka Kriūkų mokyklą. Devintokai šventiškai sutiko ir palydėjo jaunuosius abiturientus į paskutinę pamoką, kurią vedė klasės auklėtoja. Po to vyko šventė. Jos metu dešimtokams teko išlaikyti paskutinį mokyklinį išbandymą ir sėkmingai pasiekti finišą. Teko padėkoti, atsiprašyti mokytojų, prisiminti svarbiausias datas, pasvajoti ir pan. Tariant atsisveikinimo žodžius visų veiduose vyravo rimtis, skruostu nuriedėjo ir ašara. Toliau šventės metu vyko 6-9 klasių mokinių ugdymosi rezultatų apžvalga. Mokyklos direktorė pasidžiaugė visų mokinių rezultatais, o patiems geriausiems buvo įteikti mokyklos padėkos raštai už labai gerą, gerą mokymąsi ir pamokų lankymą bei aktyvią popamokinę veiklą. Keletas mokinių gavo ne po vieną padėkos raštą. Taip pat buvo išdalinti sporto dienos diplomai už laimėjimus įvairiose rungtyse. Vargu ar liko nors vienas mokinys be rašto. Šventės metu buvo pasidžiaugta ir mokytojų darbo rezultatais, iniciatyvomis ir pan. Jie taip pat buvo apdovanoti padėkomis. Kad šventėje vyrautų vasariška nuotaika, kiekviena klasė vieni kitus sveikino linksma daina. Vieni kitiems palinkėję geros, linksmos ir saugios vasaros atsisveikinome iki rudens.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Paskutinis skambutis dešimtokams ir mokslo metų pabaigos šventė.