Mini mokymų kvalifikacijos tobulinimo programa „Efektyvi klasės vadyba“

Spalio 27 - 29 d. mūsų mokykloje vyko projekto ,,Pedagogų kvalifikacijos tobulinimo ir perkvalifikavimo sistemos plėtra (II etapas)“ mini mokymai. Mokytojai dalyvavo mini mokymų kvalifikacijos tobulinimo programoje „EFEKTYVI KLASĖS VADYBA“. . Programos tikslas: telkti klasės (mokyklos) bendruomenę holistiniam ir demokratiniam problemų sprendimui, taikant pasidalintąją lyderystę ir mediaciją. Užsiėmimų metu aptarė pakitusius mokytojo ir klasės vadovo vaidmenis šiuolaikinėje mokykloje, klasės (mokyklos) bendruomenės pažinimą, siekiant efektyviai bendrauti ir bendradarbiauti. Susipažino su pasidalintosios lyderystės ir mediacijos teikiamomis galimybėmis spręsti klasės problemas. Modeliavo ir vertino klasės veiklos efektyvumą.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Mini mokymų kvalifikacijos tobulinimo programa „Efektyvi klasės vadyba“.