„Šok į tėvo klumpes“

Balandžio 10 d. grupė 7-8 kl. moksleivių su mokytoja Daiva Jėčiene dalyvavo profesinio veiklinimo visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų darbovietėse "Šok į tėvo klumpes" ir lankėsi ūkininko Martyno Laukaičio daržovių rūšiavimo - fasavimo ceche Jokūbonių kaime. Čia moksleiviai sužinojo, kaip Martynas Laukaitis pradėjo ūkininkauti, įkūrė cechą. Ūkininkas pristatė cecho įrangą, jo veiklą, papasakojo, ką ir kaip dirba darbuotojai, kur keliauja produkcija. Mokiniai sužinojo, kad burokėliai ir bulvės keliauja ne tik į didžiuosius prekybos centrus "RIMI", "MAXIMA", "IKI" Lietuvoje, bet ir į Italiją, Airiją, Prancūziją, Jungtinę Karalystę ir kitas Europos valstybes. Apžiūrėję cechą, moksleiviai patys išbandė, ką reiškia darbuotis prie rūšiavimo linijos. Nuo mokinių neatsiliko ir mokytoja. Dalis moksleivių nutarė vasarą padirbėti ceche.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - „Šok į tėvo klumpes“.