Paroda „Šviesūs balandžio sparnai“

Balandžio 10d. Gelgaudiškio dvare vyko kuriančių mokytojų vakaras ir darbų paroda „Šviesūs balandžio sparnai“. Šiame vakare dalyvavo ir mūsų mokyklos mokytojai. Danutė Valuckienė skaitė savo kūrybos eiles, o mokytojos Daiva Jėčienė ir Vida Masteikienė eksponavo savo rankdarbius. Visos mokytojos buvo apdovanotos rajono metodinės tarybos padėkos raštais. Gražioje šventėje visi kuriantys rajono mokytojai pasidžiaugė vieni kitų kūryba, pasisėmė naujų idėjų, pasidalijo mintimis apie kitų metų renginį, gal jis taps rajono mokytojų tradiciniu. Visos dalyvavusios mokytojos grįžo patenkintos reginiu, pasidžiaugė rajono metodinės tarybos gražia iniciatyva ir idėja.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Paroda „Šviesūs balandžio sparnai“.