Skaitovų užsienio kalbomis konkursas

Balandžio 14 d. Kriūkų mokykloje vyko skaitovų anglų, rusų ir vokiečių kalbų konkursas 3 – 10 klasėms „Poezija užsienio kalbomis“. Konkurso tikslas – ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą, susidomėjimą poezija, lavinti sceninės kalbos įgūdžius. Į konkursą susirinko nemenkas būrys meninio žodžio mylėtojų. Dalyvius kompetetingai vertino komisijos nariai – mokytojos A. Kuginienė, D. Venienė, V. Masteikienė ir A. Matulaitienė. Jaukią ir šiltą renginio atmosferą kūrė moksleivių dainos. Renginio svečiai buvo sužavėti skaitoma poezija bei aplodismentais palaikė jaunuosius skaitovus. Konkurso rengėjai dėkoja visiems renginio dalyviams ir linki jauniesiems skaitovams kūrybos džiaugsmo ir sėkmės konkursuose.

Vyr. anglų k. mokyt. Asta Kuginienė

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Skaitovų užsienio kalbomis konkursas.