Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė

Gegužės 29 d. vyko 1-5 klasių mokinių mokslo metų baigimo šventė. Jos metu buvo apžvelgti mokinių pasiekimai. Šventės metu išskirtinis dėmesys  buvo skirtas ketvirtokams. Jie pirmą kartą gavo svarbų dokumentą - pradinio ugdymo programos baigimo pažymėjimą. Kiekviena klasė linksmai ir žaismingai atsisveikino su mokslo metais ir pasitiko vasarą. Padėkos raštų buvo išdalinta labai daug, kam už mokslus, kam už puikų lankomumą, o kam už dalyvavimą įvairiuose konkursuose ir olimpiadose. Mokyklos bibliotekininkė Vilija Venienė pasidžiaugė aktyviais skaitytojais ir pačius aktyviausius apdovanojo knygelėmis. Bendru šokiu „Išėjo vaikai atostogauti“ atsisveikino vieni su kitais, mokytojos priminė saugios vasaros taisykles, palinkėjo gerų ir turiningų atostogų. Atvėsinti šventės įkarštį visiems padėjo ledų porcija.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Pradinukų mokslo metų užbaigimo šventė.