Seminaras „Psichologinis mokytojo portretas“

Vasario 18 d. Šakių PPT psichologė Aušra Jakavičienė mokytojams vedė seminarą „Psichologinis mokytojo portretas“. Jo metu mokytojai įgijo žinių apie psichologinio metodo „Aureolės efektas“ įtaką mokinių mokymuisi ir santykių kūrimui, pagilino gebėjimus nustatyti prioritetines mokytojo savybes bei patobulino mokymo proceso valdymo kompetencijas. Taip pat atliko savianalizės testą, kurio rezultatai ne vieną privertė susimąstyti ir ateityje planuoti požiūrio, vertybinių nuostatų, asmeninių savybių pokyčius. Šis seminaras davė ne tik žinių, įgūdžių, bet  ir mokė  savianalizės, refleksijos pagrindų. Esame dėkingi lektorei už nuoširdų, atvirą bendravimą ir bendradarbiavimą.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Seminaras „Psichologinis mokytojo portretas“.