Rugsėjo 1-oji

Rugsėjo pirmosios šventinis rytas sukvietė visą Kriūkų mokyklos bendruomenę naujai mokslo metų pradžiai. Šventės metu vieni kitus sveikino ne tik mokiniai, mokytojai, tėveliai, bet ir svečiai. Šį šventinį rytą mokykloje svečiavosi Šakių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis, Paežerėlių klebonas Vytautas Sakavičius, UAB „Agrolina“ direktorė Raminta Bastytė bei Kriūkų seniūnė Ona Rakauskienė ir sekretorė Anelė Mockaitienė. Kunigas palaimino knygą, žvakę ir gėlių puokštę , įprasminančius mokslą, šviesą ir išskirtinumą bei mus visus. Vicemeras pasidžiaugė gražia, darnia ir vieninga mokyklos bendruomene bei tikslinga viešnage mūsų mokykloje. Šie metai skelbiami mokyklos bendruomenės metais, todėl svečias palinkėjo visiems dar labiau stiprinti bendruomeniškumo jausmą ir bendrystės galią. Svečio prasmingi žodžiai pasiekė ne tik pirmoko, dešimtoko, bet ir brandaus mokytojo, tėvų širdis. Šventės leitmotyvas - laimės samprata. Šiuo receptu dalijosi svečiai, mokytojai ir tėvai. Ypatingas dėmesys buvo skirtas pirmokams. Jiems vyko saugaus eismo pradžiamokslis, kurį vedė jaunieji draugai aštuntokai. Mažiausius mokyklos gyventojus sveikino ir dešimtokai. Visų išskirtiniu dėmesiu džiaugėsi ir dešimtokai. Linksmai dainoje „Nebelinksmi mūsų metai“ savo būsimus metus apdainavo jaunieji abiturientai. Išskirtinis dėmesys buvo skirtas ir grupei mokytojų, kuriems šis rugsėjis skaičiuoja pedagoginio darbo jubiliejinius metus. Tai mokyklos direktorė Lilija Liutvinienė, mokytojai-Algimantas Bakas, Dalė Pakinkytė, Dalė Patašienė, Zita Bastienė, Daiva Jėčienė , Rimas Kizys, Vilma Jonaitienė. Jie taip pat dalijosi savosios laimės receptais. Šventėje netrūko dainų, gėlių, linkėjimų ir geros nuotaikos. Džiaugiamės ir tėvelių gausiu būriu. Tikimės, kad prasminga ir nuoširdi pradžia atveria naujas galimybes būsimiems darbams kartu.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Rugsėjo 1-oji.