Svečiuose pas gaisrininkus

Spalio 12 d. Kriūkų priešgaisrinio punkto darbuotojai pakvietė trečios klasės mokinius į plačiakakčių amūrų paleidimo į tvenkinį momentą. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su šios rūšies žuvų mitybos ypatumais bei žuvų gabenimo galimybėmis. Kartu su ugniagesiais gelbėtojais mokiniai paleido 9 žuvis į tvenkinį bei pasižadėjo ateityje stebėti žuvų poveikį aplinkai – tvenkinio pakrančių ir vandens valymą. Šis momentas – patirtinio mokymo pavyzdys, kuris puikiai įrodo teorijos ir praktikos tarpusavio ryšį bei netradicinės aplinkos panaudojimą mokymui(si). Dėkojame gelbėtojams už gamtosaugos pamoką ir savojo krašto aplinkos puoselėjimą. Šios gražios iniciatyvos autorius- vyresnysis vairuotojas Antanas Naujokaitis.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Svečiuose pas gaisrininkus.