Pyragų diena

Lapkričio 5d. nuo pat ryto mokykla pakvipo saldumynais. Mokiniai, mokytojai nešini pyragų krepšeliais skubėjo į „Pyragų dieną“. Jau antrus metus mokykloje ši saldi aukojimo tradicija pritraukia vis daugiau gerumo, nuoširdžių pirkėjų, išradingų kepėjų. Mokiniai, lydimi mokytojų, į šią gražią aukojimo akciją įtraukė ir Kriūkų miestelio gyventojus. Su savo, mamyčių, mokytojų keptais pyragais apsilankė miestelio turgaus aikštėje, parduotuvėje, ambulatorijoje, vaikų darželyje, priešgaisrinės tarnybos punkte. Mokiniai ir mokytojos maloniai kvietė saldumyną iškeisti į simbolinę auką. Vėliau „Išsipildymo akcija“ persikėlė į mokyklos valgyklą. Akimirksniu šią dieną prisipildė aukų skrynelė. Šios dienos pyragai virto į 102 eurų paramą, kuri bus pervesta labdaros fondui „Vienybė“. Dėkojame visiems, kurie dalyvavo šioje kilnioje akcijoje ir savo gerumu dalijosi su kitais. Tai puiki pamoka bendrystės, supratimo, dalijimosi, aukojimo, savanorystės. Nors šventės dar toli, tačiau šis kilnus darbas - puikus pasiruošimas šventiniam laikotarpiui.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Pyragų diena.