Netradicinė pamoka „Roplių pasaulis“

Lapkričio 11 d. vyko netradicinė pamoka „Roplių pasaulis“. Mokiniai ir darželinukai turėjo neeilinę galimybę susipažinti su tolimųjų kraštų ropliais. Mūsų mokyklą aplankė ne kasdien sutinkami, egzotiniai gyvūnėliai – gyvatės, žalčiai, driežai ir sausumos vėžliukas. Vaikai išgirdo įdomų „Reptilio“ atstovo pasakojimą apie paslaptingą roplių gyvenimą, įpročius, mitybą. Taip pat galėjo paliesti ar palaikyti rankose patikusį gyvūnėlį (kai kuriems tai buvo galimybė įveikti savo baimes). Roplių žinovas atsakė į visus vaikų klausimus, o pamokos pabaigoje surengė mini viktoriną, ir teisingai atsakę mokiniai Benas D. (5 kl.), Dovydas A. (kl.), Dainius (4 kl.) ir Deividas (3 kl.) galėjo nusifotografuoti su drakonu (driežu) ant peties. Išties daug puikių emocijų ir naujų potyrių!

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Netradicinė pamoka „Roplių pasaulis“.