Prisimenant Stasį Šilingą

Lapkričio 13 d. – Stasio Šilingo mirties dieną mūsų mokyklos dešimtokai su muziejaus kuratore mokytoja Danute Valuckiene aplankė šio iškilaus, valstybei ir tautai ištikimai tarnavusio žmogaus kapą. Uždegėme žvakeles, prisiminėme jo darbus, gyvenimo tikslus ir siekius, sugiedojome Tautišką giesmę. St. Šilingo vaikaitė Rymanta Vansauskaitė po savo tėvų mirties padovanojo muziejui bičių vaško žvakę iš namų Misiūnuose, kurią jos šeima saugojo daugiau nei 70 metų. Nuo jos liepsnelės uždegėme savo žvakeles, pagerbdami St. Šilingą jo mirties dieną – jam švietė jo taip mylėtų namų ugnis.

Lapkričio 23 d. sukanka 130 metų, kai gimė politikas ir visuomenės veikėjas Stasys Šilingas. Nuo 1925 m. iki pat ištrėmimo į Sibirą (1941-06-14) dienos buvo tampriai susijęs su mūsų kraštu, nes buvo čia nusipirkęs Misiūnų polivarką ir visas vasaras, savaitgalius praleisdao čia su visa didelia ir gražia šeima.

1999 m. Stasio Šilingo, jo žmonos Emilijos ir dukters Ramintos palaikai buvo palaidoti Ilguvos kapinėse, šalia 1934 m. mirusios dukters Audronės.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Prisimenant Stasį Šilingą.