Informacija dėl struktūros pertvarkos ir pavadinimo pakeitimo

Šakių rajono savivaldybės tarybos 2016 m. kovo 18 d. sprendimu Nr. T-92 „Dėl rajono savivaldybės švietimo įstaigų tinklo pertvarkos 2016-2020 metų bendrojo plano tvirtinimo“ ir  2016 m. gegužės 27 d. sprendimu Nr. T-198 „Dėl Šakių rajono Kriūkų mokyklos struktūros pertvarkos ir pavadinimo pakeitimo“  nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. pertvarkoma Kriūkų mokyklos struktūra keičiant mokyklos tipą iš pagrindinės mokyklos tipo  į pagrindinės mokyklos tipo mokyklos-daugiafunkcio centro. Kartu keičiamas mokyklos pavadinimas – iš „Kriūkų mokykla“ į „Šakių r. Kriūkų mokykla-daugiafuncis centras“.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Informacija dėl struktūros pertvarkos ir pavadinimo pakeitimo.