Ekologinis konkursas „Žalioji palangė“

Šiais mokslo metais dalyvavome ekologiniame konkurse „Mano žalioji palangė“, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Visą pavasarį pradinių klasių mokiniai su mokytojomis vadovaujami biologijos mokytojos Virginijos Akulienės kūrė ir augino žaliąją palangę. Sėjo daržoves (salotas, ridikėlius), javus. Aktyviausi buvo ir daugiausiai augalų išaugino ketvirtokai. 3 kl. mokiniai pagamino drugelio formos vazonėlį, į kurį pasėjo veją ir labai stropiai ją prižiūrėjo. 1 kl. mokiniai augino pupą ir javus.

Bendromis pastangomis ir nuoširdžiu darbu sukūrėme grožį, kurį pavadinome „Grožio oazė klasėje“.

2011 Šakių raj. Kriūkų mokykla-daugiafunkcis centras - Ekologinis konkursas „Žalioji palangė“.